Warsztaty i programy podnoszące kompetencje – uzyskaj do 80% dofinansowania

Jesteś przedsiębiorcą, menedżerem lub liderem zmian w swojej firmie?

Uzyskaj  80% dofinansowania do programów podnoszących kompetencje. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą i wspólnie zdefiniujemy potrzeby Twojej Firmy, przygotujemy i złożymy wniosek, a także zrealizujemy szkolenie lub doradztwo Lean Management oraz rozliczymy projekt i uzyskamy 80% bezzwrotnego dofinansowania. 

Jeżeli w 2022 roku planujesz:

Już wkrótce zacznie się nabór na dofinansowania szkoleń i doradztwa, dzięki którym będzie można uzyskać aż do 80% usługi z zakresu Lean Management, czyli skutecznej metodyki podnoszenia efektywności przedsiębiorstwa.  

Jak uzyskać dofinansowanie?

Oto cztery proste kroki w celu uzyskania środków z KFS:

Jako firma z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu projektów szkoleniowych i doradczych przy wsparciu KFS, skutecznie przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy na drodze do pozyskania środków na szkolenia i doradztwo.

Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm konsultingowych w Polsce. Specjalizujemy się w podnoszeniu efektywności finansowej i operacyjnej  w branżach produkcyjnych i usługowych w oparciu o metodykę Lean Management.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, w jaki sposób pomogliśmy polskim firmom usprawnić procesy, odwiedź naszą stronę internetową: https://www.leanpartner.pl/referencje/

projekt logistyka
projekt bpo
projekt produkcja

Chcesz uzyskać dofinansowanie?
Wypełnij poniższy formularz

Średnie przedsiębiorstwo – średnie przedsiębiorstwo to przedsiębiorstwo, które: - zatrudnia mniej niż 250 pracowników oraz - jego roczny obrót nie przekracza 50 milionów euro lub całkowity bilans roczny nie przekracza 43 milionów euro
Małe przedsiębiorstwo – małe przedsiębiorstwo to przedsiębiorstwo, które: - zatrudnia mniej niż 50 pracowników oraz - jego roczny obrót nie przekracza 10 milionów euro lub całkowity bilans rocznynie przekracza 10 milionów euro
Mikroprzedsiębiorstwo - mikroprzedsiębiorstwo to przedsiębiorstwo, które: - zatrudnia mniej niż 10 pracowników oraz - jego roczny obrót nie przekracza 2 milionów euro lub całkowity bilans roczny nie przekracza 2 milionów euro

Jeśli artykuł ci się spodobał, udostępnij go swoim znajomym.

warta logo
Warta referencje

„We wrześniu 2016 i oku w Katowicach, pracownicy Warty uczestniczyli w warsztatach Lean Champions „Lean Management i KAIZEN” zorganizowanym przez firmę LEAN Partner.

Szkolenie zostalo przeprowadzone w bardzo dynamicznej formie. Zestawy pojęć teoretycznych były umiejętnie przeplatane warsztatami, realizując tym samym praktyczne zastosowanie poznanych teorii. Dzięki temu, uczestnicy byli zaangażowani i chętni do pracy. Należy podkreślić, że dużą rolę odegrali sami trenerzy, którzy z dużą swobodą przekazywali wiedzy i dbali o dobrą atmosferę szkolenia.

Warsztat został przygotowany i przeprowadzony zgodnie z wcześniejszym ustaleniem, dokładnie pod zamówienie Warty spełnił oczekiwania wszystkich uczestników w części merytorycznej oraz warsztatowej.

Ogromnym atutem warsztatów okazała się możliwość poznania praktycznego wykorzystania metodyki LEAN w firmie Bombardier. To świetny pomysł na spotkanie z praktykami i możliwość zadania pytań managerom stosującym na co dzień z sukcesem metodologię LEAN.

Wszystkim zainteresowanym wprowadzeniem metodologii LEAN polecamy szkolenie i warsztaty prowadzone przez LEAN Partner.

To bardzo dobra inwestycja oraz gwarancja jakości szkolenia.”

Beata Jaczewska, Koordynator

Jarosław Paćko, Dyrektor, Towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji  Warta S.A, branża ubezpieczeniowa