5S w logistyce

płynnie z teorii w praktykę

Podczas warsztatów kładziemy nacisk na praktykę. Oprócz narzędzia 5S
oraz praktyki wdrożeniowej poznasz kluczowe aspekty, które są fundamentem
do utrzymania zastosowanych rozwiązań oraz ich dalszego rozwoju przy jednoczesnym angażowaniu zespołu w ich realizacji.

TERMIN 1.
6,7 lutego 2023r.
poniedziałek, wtorek

ZAKOŃCZONE

TERMIN 2.
2,3 stycznia 2023r.
poniedziałek, wtorek

ZAKOŃCZONE

5S w logistyce

Opis warsztatu

Dwa dni warsztatowe zostaną poświęcone praktycznemu poznaniu narzędzia 5S w obszarach logistyki, dzięki  któremu zyskasz umiejętność wdrożenia, rozwijania oraz utrzymania metodologii pozwalającej na poprawę ergonomii i bezpieczeństwa pracy przy jednoczesnym redukowaniu kosztów magazynowania.

Podczas warsztatów nacisk kładziemy na praktykę, dzięki czemu przyswojoną wiedzę od razu możesz zastosować. Oprócz samego narzędzia 5S oraz praktyki wdrożeniowej poznasz kluczowe aspekty, które są fundamentem utrzymania wdrożonych rozwiązań (min. Audyty 5S) oraz ich dalszego rozwoju przy jednoczesnym angażowaniu zespołu w ich realizacji (min. KAIZEN w magazynie). 

Warsztaty 5S mają na celu przede wszystkim zdobycie praktycznej wiedzy, którą będziesz mógł wykorzystać w swojej firmie. Dzięki warsztatom będziesz w stanie w bardzo szybki i łatwy sposób identyfikować i eliminować marnotrawstwa występujące w twojej firmie związane z błędną wizualizacją, identyfikacją i lokalizacją materiału.

Z doświadczenia wiemy, że wdrożenie 5S bez odpowiedniej wiedzy może przynieść skutek odwrotny do planowanego. Nasz program jest opracowany na bazie wieloletniego doświadczenia opartego na praktycznym wdrażaniu 5S w wielu zakładach. Wiemy, że jest skuteczny.

Mamy przygotowane dwie wersje warsztatów:

  1. U klienta wraz z praktycznym wdrożeniem narzędzia na zdefiniowanym obszarze.
  2. Stacjonarnie z praktycznymi ćwiczeniami wdrożeniowymi.

5S w logistyce

Korzyści dla Ciebie i Twojej firmy

Korzyści z wykorzystania metody Lean

Sprawdź jak wykorzystaliśmy metody Lean w praktyce

5S w logistyce

Umiejętności, które rozwiniesz

5S w logistyce

Program warsztatów u klienta

Dzień 1. - 6 godzin

Dzień 2. - 6 godzin

5S w logistyce

Program warsztatów stacjonarnych

Dzień 1. - 6 godzin

Dzień 2. - 6 godzin

5S w logistyce

Warsztat poprowadzi

Michał Kozieł

Ekspert Lean Management/Lean Production w Lean Partner z 10-letnim doświadczeniem w branży przemysłu ciężkiego

Wcześniej 8 lat doświadczenia w kulturze Lean w branży automotive oraz przemysłu ciężkiego. Absolwent Politechniki Śląskiej na wydziale Inżynierii Materiałowej i Metalurgii.
Ukończył studia podyplomowe Lean Management w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Project Management w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pasjonat stosowania ciągłej poprawy nie tylko w pracy ale również w życiu prywatnym.
Nie zna słów „nie da się”.
Dane, fakty, liczby – te 3 wartości uważa za fundament w świadomym zarządzaniu. Prywatnie – ojciec dwójki dzieci.
Pasjonat majsterkowania i zapalony gracz gier planszowych.

W swojej karierze był członkiem zespołu odpowiedzialnego za kreowanie oraz rozwój systemów produkcyjnych i optymalizacje procesów
wewnątrzzakładowych dużej korporacji.
Kierował zespołem odpowiedzialnym za wdrażanie rozwiązań Lean zarówno w produkcji jak i zarządzie. Zarządzał również dużym zespołem produkcyjnym odpowiadającym za uruchomienie produkcji i jej realizację.
Posiada doświadczenie w prowadzeniu audytów wewnętrznych ISO 9001, 140001 oraz ISO/TS 22163 stałych oraz poprzedzających audyty zewnętrzne.

Informacje o warsztacie

Cena regularna

* Cena za jednego uczestnika
1299 zł
  • Ceny zawierają – opłatę za uczestnictwo w warsztacie, catering oraz wszelkie materiały szkoleniowe.
  • Certyfikat – wydany po ukończonym warsztacie.
  • Za każdą zarekomendowaną osobę, która weźmie udział w warsztacie, oferujemy rabat 10% dla polecającego! 
  • W przypadku grup powyżej 4 osób cena do negocjacji.
  •  

Oferta szyta na miarę

Jeżeli są Państwo zainteresowani przygotowaniem spersonalizowanej oferty dla Państwa przedsiębiorstwa, uprzejmie prosimy o wypełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego. Dzięki temu będziemy mogli dokładniej zrozumieć Państwa potrzeby i dostosować nasze usługi w sposób najbardziej efektywny.

Zapisz się już dziś!

warta logo
Warta referencje

„We wrześniu 2016 i oku w Katowicach, pracownicy Warty uczestniczyli w warsztatach Lean Champions „Lean Management i KAIZEN” zorganizowanym przez firmę LEAN Partner.

Szkolenie zostalo przeprowadzone w bardzo dynamicznej formie. Zestawy pojęć teoretycznych były umiejętnie przeplatane warsztatami, realizując tym samym praktyczne zastosowanie poznanych teorii. Dzięki temu, uczestnicy byli zaangażowani i chętni do pracy. Należy podkreślić, że dużą rolę odegrali sami trenerzy, którzy z dużą swobodą przekazywali wiedzy i dbali o dobrą atmosferę szkolenia.

Warsztat został przygotowany i przeprowadzony zgodnie z wcześniejszym ustaleniem, dokładnie pod zamówienie Warty spełnił oczekiwania wszystkich uczestników w części merytorycznej oraz warsztatowej.

Ogromnym atutem warsztatów okazała się możliwość poznania praktycznego wykorzystania metodyki LEAN w firmie Bombardier. To świetny pomysł na spotkanie z praktykami i możliwość zadania pytań managerom stosującym na co dzień z sukcesem metodologię LEAN.

Wszystkim zainteresowanym wprowadzeniem metodologii LEAN polecamy szkolenie i warsztaty prowadzone przez LEAN Partner.

To bardzo dobra inwestycja oraz gwarancja jakości szkolenia.”

Beata Jaczewska, Koordynator

Jarosław Paćko, Dyrektor, Towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji  Warta S.A, branża ubezpieczeniowa