7.12.2021

LeanLAB z Lean Partner i Marelli Green Technology System

Mamy jeszcze trzy miejsca - weź udział!

Zapraszamy na LEAN w praktyce

Najbliższą edycję LeanLAB organizujemy już we wtorek, 7 grudnia 2021 r. Także Ty możesz wziąć w niej udział! Mamy jeszcze trzy wolne miejsca dla chętnych. Interesujesz się problematyką lean management? Weź udział w naszym konkursie. Jeśli wygrasz, spotkamy się na spotkaniu w Marelli Green Technology System w Sosnowcu. W trakcie tego dnia postawimy na aktywną praktykę, kreatywne rozwiązywanie problemów organizacji od wewnątrz – testowanie rozwiązań oraz wymianę doświadczeń.

LeanLAB to wyjątkowa szansa na obserwowanie praktycznych, kreatywnych rozwiązań problemów organizacji od wewnątrz. To, co inni przekazują tylko w teorii, my chcemy pokazać w naturalnym środowisku, w jakim zwykle są prowadzone nasze projekty usprawniające – w prawdziwym zakładzie produkcyjnym. Dzięki uprzejmości i gościnności firmy Marelli Green Technology System możemy Was zaprosić na to unikatowe spotkanie specjalistów, dyrektorów, menedżerów oraz wszystkich zainteresowanych wdrażaniem rozwiązań opartych na lean management. Najbliższa edycja LeanLAB odbędzie się w siedzibie Marelli Green Technology System w Sosnowcu. Będą z nami znani menedżerowie, którzy przedstawią zalety rozwiązań lean na konkretnych przykładach. To wybitni specjaliści w swoich branżach i niekwestionowane autorytety w dziedzinie zarządzania. 

Program LeanLAB:

Efektywna odprawa drogą do ciągłego doskonalenia

Paweł Sosnica - koordynator ds. Marelli Manufacturing System

Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o., Sosnowiec

Dlaczego Lean jest skuteczny w każdej branży

Mariusz Szymocha - członek zarządu

Lean Partner Sp. z o.o. Sp. k., Katowice

Mapowanie procesu kluczem do skutecznego stosowania lean w praktyce

Dawid Kuśka - lean manufacturing leader

Bulten Polska S.A., Bielsko-Biała

Mariusz Gorecko
Doświadczenia LEAN w zakładzie produkcyjnym Fuchs Oil w Gliwicach

Mariusz Gorecko - dyrektor ds. operacyjnych

Fuchs Oil Corporation (PL) Spółka z o.o., Gliwice

Lean w medycynie: dlaczego warto

Dr n. med. Mariusz Nowak - dyrektor

Centrum Leczenia Oparzeń im. dr. Stanisława Sakiela w Siemianowicach Śląskich

LeanLAB to przede wszystkim networking i wymiana doświadczeń między uczestnikami. Podczas eventu goście specjalni omówią studium przypadku wdrażania lean w różnych branżach, bazując na własnych doświadczeniach.
Dodatkowo każdy z uczestników weźmie udział w grze symulacyjnej dającej możliwość zastosowania różnych technik lean w praktyce. Niebagatelną atrakcją będzie też możliwość zwiedzenia zakładu Marelli Green Technology System i zobaczenia, jak w  praktyce można zastosować odpowiednie narzędzia lean.

Mamy trzy wolne miejsca na LeanLAB, który odbędzie się już 7 grudnia

Na najbliższą edycję LeanLAB, którą organizujemy wraz z firmą Marelli Green Technology System już 7 grudnia, zaprosimy dodatkowo trzy osoby. Jeśli interesujesz się problematyką lean management, weź udział w naszym konkursie. Jeśli wygrasz, spotkamy się na całodniowym spotkaniu w Marelli Green Technology System. W trakcie tego dnia postawimy na aktywną praktykę, kreatywne rozwiązywanie problemów organizacji od wewnątrz – testowanie rozwiązań, obserwowanie pracy u naszego partnera.

Także Ty możesz wziąć udział w LeanLAB z Lean Partner i Marelli Green Technology System! Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i jeśli wygrasz, we wtorek 7 grudnia spotkamy się w Sosnowcu.

Co się wydarzy podczas LeanLAB?

Podczas całodziennego spotkania nie zabraknie atrakcji. W planie jest tour po zakładzie, relacje menedżerów-praktyków z wdrażania LEAN w ich miejscach pracy, a także gra symulacyjna oraz bezcenna możliwość wymiany doświadczeń. Staniesz się częścią zespołu LEAN TEAM, który zmienia świat w czasie rzeczywistym.
Analityka ze stoperem w ręce, który znajduje na pozór drobne szczegóły, decydujące o tym co i jak działa, a przede wszystkim jak mogłoby działać lepiej. To wszystko w ciągu całego pasjonującego dnia w siedzibie Marelli Green Technology System w Sosnowcu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Prelegenci LeanLAB

Wypełnij formularz i weź udział w konkursie!

Jeśli artykuł ci się spodobał, udostępnij go swoim znajomym.

Share on facebook
Share on linkedin
warta logo
Warta referencje

„We wrześniu 2016 i oku w Katowicach, pracownicy Warty uczestniczyli w warsztatach Lean Champions „Lean Management i KAIZEN” zorganizowanym przez firmę LEAN Partner.

Szkolenie zostalo przeprowadzone w bardzo dynamicznej formie. Zestawy pojęć teoretycznych były umiejętnie przeplatane warsztatami, realizując tym samym praktyczne zastosowanie poznanych teorii. Dzięki temu, uczestnicy byli zaangażowani i chętni do pracy. Należy podkreślić, że dużą rolę odegrali sami trenerzy, którzy z dużą swobodą przekazywali wiedzy i dbali o dobrą atmosferę szkolenia.

Warsztat został przygotowany i przeprowadzony zgodnie z wcześniejszym ustaleniem, dokładnie pod zamówienie Warty spełnił oczekiwania wszystkich uczestników w części merytorycznej oraz warsztatowej.

Ogromnym atutem warsztatów okazała się możliwość poznania praktycznego wykorzystania metodyki LEAN w firmie Bombardier. To świetny pomysł na spotkanie z praktykami i możliwość zadania pytań managerom stosującym na co dzień z sukcesem metodologię LEAN.

Wszystkim zainteresowanym wprowadzeniem metodologii LEAN polecamy szkolenie i warsztaty prowadzone przez LEAN Partner.

To bardzo dobra inwestycja oraz gwarancja jakości szkolenia.”

Beata Jaczewska, Koordynator

Jarosław Paćko, Dyrektor, Towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji  Warta S.A, branża ubezpieczeniowa